Ganyklinė girdykla AQUAMAT II MK | Avena

Avena > Produktai > Žirgai > Arklidžių inventorius > Girdyklos > Ganyklinės girdyklos > Ganyklinė girdykla AQUAMAT II MK

Ganyklinė girdykla AQUAMAT II MK

21.00

Prekės kodas: GirAquaMK Kategorijos: ,
Aprašymas :
Girdykla pompa, skirta karvei su veršeliu - yra specialus skyrius iš kurio atsigeria veršeliai * pakelia vandenį iš šulinio iki 7m gylio bei iki 70m ilgio * Labai lengvai nuspaudžiamas mechanizmas, galvijai lengvai ir greitai išmoksta naudotis girdykla * Idealus sprendimas ten, kur ganykloje yra įrengtas šulinys arba melioracijos griovys * Vienos girdyklos užtenka 10-15 galvijų. Girdyklai eksplotuoti papildomai reikia vamzdžio arba sodo žarnos 3/4', atbulinio vožtuvo ir (jei vanduo ne iš švaraus šulinio) - mechaninio filtro.

Aprašymas

Girdykla pompa, skirta karvei su veršeliu – yra specialus skyrius iš kurio atsigeria veršeliai * pakelia vandenį iš šulinio iki 7m gylio bei iki 70m ilgio * Labai lengvai nuspaudžiamas mechanizmas, galvijai lengvai ir greitai išmoksta naudotis girdykla * Idealus sprendimas ten, kur ganykloje yra įrengtas šulinys arba melioracijos griovys * Vienos girdyklos užtenka 10-15 galvijų.

Girdyklai eksplotuoti papildomai reikia vamzdžio arba sodo žarnos 3/4′, atbulinio vožtuvo ir (jei vanduo ne iš švaraus šulinio) – mechaninio filtro.

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
KR222930 Ganyklinė girdykla AQUAMAT II MKYra sandelyje
434.00 €
1
Pavadinimas KR222930 Ganyklinė girdykla AQUAMAT II MK
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 434.00 €
Kiekis
2