Papildai EQUIFORCE Magnesium | Avena

Papildai EQUIFORCE Magnesium

0.00

Prekės kodas: Magnesium Kategorija:
Aprašymas :
Teigiamai veikianti priemonė nervingiems ir nerimaujantiems žirgams. Sudėtyje yra lengvai absorbuojamo magnio, kuris svarbus raumenų ir nervų funkcijoms . Magnis taip pat yra svarbus statybinis elementas žirgų skeletui, nepaisant žirgo amžiaus. Magnis yra svarbus makro elementas žirgų mityboje. Kalcis reikalingas raumenų susitraukimui, o magnis – atsipalaidavimui. Tai vieni svarbiausių makro elementų. Tačiau nors kalcio trūkumas žirgams retai pasitaiko, magnio trūkumas yra dažnas. Dažniausia trūkumo priežastis - prastos kokybės ar per mažas pašarų kiekis. Dauguma dirvožemių, kurie yra naudojami žemės ūkiui, turi labai mažą magnio kiekį, todėl ,iš pažiūros, net pati dailiausia daržovė gali turėti labai mažai magnio. Jauniems žirgams ir žirgams, su kuriais yra intensyviai treniruojamasi, taip pat reikalingas magnis dėl skeleto augimo ir metabolizmui pagerinti. Net gi minimalus trūkumas gali sukelti nerimą, nervingumą ir raumenų sutrikimus, tokius kaip sumažėjusi koordinacija, raumenų įtempimas, sustingimas ir net gi suprastėjusi širdies funkcija, kuri gali sukelti didesnį nuovargį treniruočių metu. Be to, nepakankamas magnio kiekis žirgo racione, gali sukelti skeleto silpnumą. “ Equiforce Magnesium“ sudėtyje grynas magnis sudaro 54%. Produktas yra labai smulkiai sumaltas dėl didesnio biologinio įsisavinimo. Papildas yra skanus ir bekvapis. Reikalinga nedidelė paros dozė. Sudėtis: magnio oksidas, rapsų aliejus. Šėrimo instrukcijos: Visiems žirgams 15g (vienas šaukštelis), poniams 7,5-10g (1/2 ar 2/3 šaukštelio). Ilgai vartojant, dozė neturėtų būti didinama. Dėmesio: Nėra dirbtinių dažiklių, skaniklių, konservantų. Nėra medžiagų, uždraustų FEI ir The British Jockey Club. Laikymo sąlygos: sausai ir uždaroje pakuotėje. Kiekis 1.5kg. Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija

Aprašymas

Teigiamai veikianti priemonė nervingiems ir nerimaujantiems žirgams. Sudėtyje yra lengvai absorbuojamo magnio, kuris svarbus raumenų ir nervų funkcijoms . Magnis taip pat yra svarbus statybinis elementas žirgų skeletui, nepaisant žirgo amžiaus.
Magnis yra svarbus makro elementas žirgų mityboje. Kalcis reikalingas raumenų susitraukimui, o magnis – atsipalaidavimui. Tai vieni svarbiausių makro elementų. Tačiau nors kalcio trūkumas žirgams retai pasitaiko, magnio trūkumas yra dažnas. Dažniausia trūkumo priežastis – prastos kokybės ar per mažas pašarų kiekis. Dauguma dirvožemių, kurie yra naudojami žemės ūkiui, turi labai mažą magnio kiekį, todėl ,iš pažiūros, net pati dailiausia daržovė gali turėti labai mažai magnio. Jauniems žirgams ir žirgams, su kuriais yra intensyviai treniruojamasi, taip pat reikalingas magnis dėl skeleto augimo ir metabolizmui pagerinti. Net gi minimalus trūkumas gali sukelti nerimą, nervingumą ir raumenų sutrikimus, tokius kaip sumažėjusi koordinacija, raumenų įtempimas, sustingimas ir net gi suprastėjusi širdies funkcija, kuri gali sukelti didesnį nuovargį treniruočių metu. Be to, nepakankamas magnio kiekis žirgo racione, gali sukelti skeleto silpnumą.
“ Equiforce Magnesium“ sudėtyje grynas magnis sudaro 54%. Produktas yra labai smulkiai sumaltas dėl didesnio biologinio įsisavinimo. Papildas yra skanus ir bekvapis. Reikalinga nedidelė paros dozė.
Sudėtis: magnio oksidas, rapsų aliejus.
Šėrimo instrukcijos: Visiems žirgams 15g (vienas šaukštelis), poniams 7,5-10g (1/2 ar 2/3 šaukštelio). Ilgai vartojant, dozė neturėtų būti didinama.
Dėmesio: Nėra dirbtinių dažiklių, skaniklių, konservantų. Nėra medžiagų, uždraustų FEI ir The British Jockey Club.
Laikymo sąlygos: sausai ir uždaroje pakuotėje.
Kiekis 1.5kg.

Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
HV09241 Papildai EQUIFORCE MagnesiumYra sandelyje
26.70 €
1
Pavadinimas HV09241 Papildai EQUIFORCE Magnesium
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 26.70 €
Kiekis
2