Papildai SuperCalm stresui mažinti | Avena

Avena > Produktai > Žirgai > Papildai ir skanėstai žirgams > Papildai ir vitaminai > Papildai SuperCalm stresui mažinti

Papildai SuperCalm stresui mažinti

2.00

Prekės kodas: Papildai SuperCo stersui mažinti Kategorija:
Aprašymas :
Specialiai sukurtas įvairaus amžiaus, skirtingų veislių ar disciplinų žirgams, siekiant sumažinti stresą ir jaudulį. Sudėtyje esantys natūralūs maisto priedai legaliu būdu sumažina stresą. "SuperCalm" užtikrina didelį našumą be pernelyg didelio streso ir hiperaktyvumo. "SuperCalm" turi unikalią maistinę formulę, skirta naudoti, kai sporto našumas gali būti sumažėjęs dėl padidėjusio streso ir nervingumo. Papildas gali būti naudojamas įvairiose situacijose, kaip kaip kelionės, nepažįstamos lenktynių trasos ar varžybos, žmonių sambūriai, triukšmas ir t.t. Sudėtis: magnis 1 200 mg, Triptofanas 2 400 mg, niacinas 120 mg, vitaminas B12 175 µg, vitaminas B6 120 mg, vitaminas B1 185 mg, vitaminas E 900 mg, vitaminas C 900 mg. Dozavimas: Suaugusiems žirgams: 1 švirkštas (60ml.) maždaug prieš 2 valandas iki treniruotės ar kito renginio. Kartokite kasdien pagal poreikį. Mažų veislių žirgams, poniams ir kumeliukams: ¼-1/2 švirkšto (arba pagal veterinarijos gydytojo rekomendacijas).

Aprašymas

Specialiai sukurtas įvairaus amžiaus, skirtingų veislių ar disciplinų žirgams, siekiant sumažinti stresą ir jaudulį. Sudėtyje esantys natūralūs maisto priedai legaliu būdu sumažina stresą. „SuperCalm” užtikrina didelį našumą be pernelyg didelio streso ir hiperaktyvumo. „SuperCalm” turi unikalią maistinę formulę, skirta naudoti, kai sporto našumas gali būti sumažėjęs dėl padidėjusio streso ir nervingumo. Papildas gali būti naudojamas įvairiose situacijose, kaip kaip kelionės, nepažįstamos lenktynių trasos ar varžybos, žmonių sambūriai, triukšmas ir t.t.

Sudėtis: magnis 1 200 mg, Triptofanas 2 400 mg, niacinas 120 mg, vitaminas B12 175 µg, vitaminas B6 120 mg, vitaminas B1 185 mg, vitaminas E 900 mg, vitaminas C 900 mg.

Dozavimas:
Suaugusiems žirgams: 1 švirkštas (60ml.) maždaug prieš 2 valandas iki treniruotės ar kito renginio. Kartokite kasdien pagal poreikį.
Mažų veislių žirgams, poniams ir kumeliukams: ¼-1/2 švirkšto (arba pagal veterinarijos gydytojo rekomendacijas).

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
KTSuperCo Papildai SuperCalm stresui mažintiYra sandelyje
8.90 €
1
Pavadinimas KTSuperCo Papildai SuperCalm stresui mažinti
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 8.90 €
Kiekis
2