Papildas / laižalas su morkomis | Avena

Avena > Produktai > Žirgai > Papildai ir skanėstai žirgams > Papildai ir vitaminai > Papildas / laižalas su morkomis

Papildas / laižalas su morkomis

20.00

Prekės kodas: laižalas_0301 Kategorijos: ,
Aprašymas :
Šio papildo sudėtyje yra maltų saulėgrąžų branduolių, džiovintų maltų morkų bei maltų linų sėmenų, kurie gerina žarnyno veiklą, stiprina imunitetą, padeda kovoti su grybelinėmis infekcijomis bei mažina lėtinių ligų riziką. Nauda Žirgui: * Laižomas pašaro papildas duoda didžiulę naudą Žirgui tais atvejais, kai jam pritrūksta pašaro (skrandis yra tuščias). Laižant Žirgui išsiskiria seilės, kurios yra šarminės. Jos neutralizuoja skrandžio rūgštis, tokiu būdu yra apsaugomas skrandis nuo opų/ žaizdų atsiradimo. Morkų nauda: didžiausias privalumas - vitamino A organiniai junginiai. Morkos stiprina imuninę sistemą. Jos reikalingos tiems Žirgams bei Poniams, kurie dažnai serga infekcinėmis ligomis. Kasdien valgant morkas, stiprėja imunitetas. Morkos normalizuoja medžiagų apykaitą. Valo iš organizmo toksinus ir šlakus. Saulėgrąžų nauda: daugiausia jose yra vitamino E, vitamino B1, seleno ir magnio. Galingi antioksidantai. Gausu Omega-6. Visaverčių maistinių baltymų šaltinis. Normalizuoja rūgščių ir šarmų balansą. Stiprina karčius ir kanopas. Linų sėmenų nauda: gausu Omega-3, sveikatai ypač naudingų skaidulų. Virškinimo gerinimui, cukraus kiekio kraujyje reguliavimui, žarnyno veiklos gerinimui, imuniteto stiprinimui. Padeda "kovoje" su grybelinėmis infekcijomis, lėtinių ligų rizikos mažinimu. Varis, esantis linų sėmenyse, yra ypač svarbus mineralas, atsakingas už organizmo augimą, vystymąsi bei kitas svarbias funkcijas. Taipogi gausu fosforo, molibdeno, magnio ir kt. Šiuose laižaluose yra tik natūralūs vitaminai ir mineralai. Juose nėra cheminių konservantų, kvapiųjų medžiagų bei priemaišų. * Laižalai itin kietos konsistencijos. Smulkios sudedamosios dalys neįstringa Žirgams tarp dantų, o tai apsaugo jų dantis nuo gedimo. Smulkios laižalo dalelės, patekusios su seilėmis į skrandį, yra lengvai įsisavinamos į organizmą. * Žirgui/ poniui paėdus stambių pašarų yra tikslinga duoti laižomus pašarų papildus, kadangi laižymas skatina seilių gamybą ir tuo pačiu skrandžio darbą, o tai pagerina virškinimo procesą. * Tai puiki nusiraminimo priemonė. Laižydami Žirgai išlieka ramūs veterinarų apsilankymų metu, kuomet yra šukuojami, plaunami, kaustomi ir pan. * Laižalas yra ir Žaislas. Laižydamas ir žaisdamas žirgas/ ponis patiria dvigubą malonumą. Tai pagerina jo emocinę būseną. Šiais laižalais žirgai yra paskatinami prieš/ po įvairių varžybų. Jais atsidėkojama treniruočių metu. Naudojimas: gerai pritvirtinkite žirgui/ poniui pasiekiamoje vietoje.

Aprašymas

Šio papildo sudėtyje yra maltų saulėgrąžų branduolių, džiovintų maltų morkų bei maltų linų sėmenų, kurie gerina žarnyno veiklą, stiprina imunitetą, padeda kovoti su grybelinėmis infekcijomis bei mažina lėtinių ligų riziką.

Nauda Žirgui:

* Laižomas pašaro papildas duoda didžiulę naudą Žirgui tais atvejais, kai jam pritrūksta pašaro (skrandis yra tuščias). Laižant Žirgui išsiskiria seilės, kurios yra šarminės. Jos neutralizuoja skrandžio rūgštis, tokiu būdu yra apsaugomas skrandis nuo opų/ žaizdų atsiradimo.

Morkų nauda: didžiausias privalumas – vitamino A organiniai junginiai. Morkos stiprina imuninę sistemą. Jos reikalingos tiems Žirgams bei Poniams, kurie dažnai serga infekcinėmis ligomis. Kasdien valgant morkas, stiprėja imunitetas. Morkos normalizuoja medžiagų apykaitą. Valo iš organizmo toksinus ir šlakus.

Saulėgrąžų nauda: daugiausia jose yra vitamino E, vitamino B1, seleno ir magnio. Galingi antioksidantai. Gausu Omega-6. Visaverčių maistinių baltymų šaltinis. Normalizuoja rūgščių ir šarmų balansą. Stiprina karčius ir kanopas.

Linų sėmenų nauda: gausu Omega-3, sveikatai ypač naudingų skaidulų. Virškinimo gerinimui, cukraus kiekio kraujyje reguliavimui, žarnyno veiklos gerinimui, imuniteto stiprinimui. Padeda „kovoje” su grybelinėmis infekcijomis, lėtinių ligų rizikos mažinimu. Varis, esantis linų sėmenyse, yra ypač svarbus mineralas, atsakingas už organizmo augimą, vystymąsi bei kitas svarbias funkcijas. Taipogi gausu fosforo, molibdeno, magnio ir kt.

Šiuose laižaluose yra tik natūralūs vitaminai ir mineralai. Juose nėra cheminių konservantų, kvapiųjų medžiagų bei priemaišų.

* Laižalai itin kietos konsistencijos. Smulkios sudedamosios dalys neįstringa Žirgams tarp dantų, o tai apsaugo jų dantis nuo gedimo. Smulkios laižalo dalelės, patekusios su seilėmis į skrandį, yra lengvai įsisavinamos į organizmą.

* Žirgui/ poniui paėdus stambių pašarų yra tikslinga duoti laižomus pašarų papildus, kadangi laižymas skatina seilių gamybą ir tuo pačiu skrandžio darbą, o tai pagerina virškinimo procesą.

* Tai puiki nusiraminimo priemonė. Laižydami Žirgai išlieka ramūs veterinarų apsilankymų metu, kuomet yra šukuojami, plaunami, kaustomi ir pan.

* Laižalas yra ir Žaislas. Laižydamas ir žaisdamas žirgas/ ponis patiria dvigubą malonumą. Tai pagerina jo emocinę būseną.

Šiais laižalais žirgai yra paskatinami prieš/ po įvairių varžybų. Jais atsidėkojama treniruočių metu.

Naudojimas: gerai pritvirtinkite žirgui/ poniui pasiekiamoje vietoje.

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
EKO0301 Laižalas / papildai su morkomisYra sandelyje
18.80 €
1
Pavadinimas EKO0301 Laižalas / papildai su morkomis
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 18.80 €
Kiekis
2