Avena > Produktai > Žirgai > Pašarai žirgams > Bendrai savijautai > Pašarai “Cool-Mix”

Pašarai “Cool-Mix”

Prekės kodas: CoolMix5116 Kategorija:
Aprašymas :
Neenergizuojantis pašaras (be avižų). Dribsniai su lengvai virškinamais baltymais iš liucernos ir papildomo spelta kviečių kiekio. Turtingas vitaminais, ląsteliena ir papildomu kiekiu beta-karotino (iš liucernos). Tinkamas visiems poniams, laisvalaikio/mėgėjų sporto žirgams ir žirgams poilsio periodu. Galima šerti kartu su avižomis ar kitomis grūdinėmis kultūromis, ypač kartu su avižom (pvz.,50%:50%). Cool-Mix yra tinkamas pašaras nervingiems ir alergiškiems žirgams, taip pat vyresnio amžiaus žirgams. · stimuliuoja virškinimą ir veikia raminančiai; · didelis kiekis ląstelienos su papildomu kiekiu beta-karotino (= Pro Vitaminas A) ir linų sėmenų aliejaus; · papildytas vitaminais, mineralais ir skaidulomis; · ypač rekomenduojama nervingiems, jautriems žirgams, taip pat linkusiems į virškinimo ligas, dieglius; · mažas cukraus ir didelis baltymų kiekis. Visų pašarų pagrindas yra smulkinti grūdai. Garantuojama 100% natūrali sudėtis. Pašaruose nėra kofeino ir jo metabolizmo produktų ( teobromino ir pan. ) Visi pašarai turi labai geras skonio savybes. Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje patalpoje, saugoti nuo drėgmės, aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių Pakuotė: 20kg / maišas Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija Parduotuvė: KAUNAS, Raudondvario pl. 212B, 837393251. Perkant tris ir daugiau maišų, atsiuntimas NEMOKAMAS!!! Siuntimo atveju papildomos nuolaidos negalioja.

Aprašymas

Neenergizuojantis pašaras (be avižų). Dribsniai su lengvai virškinamais baltymais iš liucernos ir papildomo spelta kviečių kiekio. Turtingas vitaminais, ląsteliena ir papildomu kiekiu beta-karotino (iš liucernos). Tinkamas visiems poniams, laisvalaikio/mėgėjų sporto žirgams ir žirgams poilsio periodu.

Galima šerti kartu su avižomis ar kitomis grūdinėmis kultūromis, ypač kartu su avižom (pvz.,50%:50%). Cool-Mix yra tinkamas pašaras nervingiems ir alergiškiems žirgams, taip pat vyresnio amžiaus žirgams.

· stimuliuoja virškinimą ir veikia raminančiai;

· didelis kiekis ląstelienos su papildomu kiekiu beta-karotino (= Pro Vitaminas A) ir linų sėmenų aliejaus;

· papildytas vitaminais, mineralais ir skaidulomis;

· ypač rekomenduojama nervingiems, jautriems žirgams, taip pat linkusiems į virškinimo ligas, dieglius;

· mažas cukraus ir didelis baltymų kiekis.

Visų pašarų pagrindas yra smulkinti grūdai. Garantuojama 100% natūrali sudėtis. Pašaruose nėra kofeino ir jo metabolizmo produktų ( teobromino ir pan. ) Visi pašarai turi labai geras skonio savybes.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje patalpoje, saugoti nuo drėgmės, aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių

Pakuotė: 20kg / maišas

Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija

Parduotuvė: KAUNAS, Raudondvario pl. 212B, 837393251.

Perkant tris ir daugiau maišų, atsiuntimas NEMOKAMAS!!!
Siuntimo atveju papildomos nuolaidos negalioja.

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
HV05116 Pašarai "Cool-Mix"*Yra
22.00 €
IndasHVC Indas pašarams Havens, aukštis - 50cm, talpa ~ 56 litrai.Yra
19.00 €
SemtuvasHVC Semtuvėlis pašarui HavensYra
4.00 €
3
Pavadinimas HV05116 Pašarai "Cool-Mix"*
Pristatymas Yra
Kaina 22.00 €
Kiekis
4
Pavadinimas IndasHVC Indas pašarams Havens, aukštis - 50cm, talpa ~ 56 litrai.
Pristatymas Yra
Kaina 19.00 €
Kiekis
5
Pavadinimas SemtuvasHVC Semtuvėlis pašarui Havens
Pristatymas Yra
Kaina 4.00 €
Kiekis
6

* Šiuo ženklu pažymėtoms prekėms negalioja standartinės pristatymo sąlygos