Avena > Produktai > Žirgai > Pašarai žirgams > Bendrai savijautai > Pašarai “Green-Vet”

Pašarai “Green-Vet”

Prekės kodas: HVGreen5101 Kategorija:
Aprašymas :
Šie natūralūs ir sveiki Green-Vet žolelių dribsniai yra subalansuota kompozicija iš smulkintų grūdų ( miežių, kviečių, kukurūzų ir avižų) morkų dribsnių, liucernos ir papildomų vitaminų bei eterinių aliejų. Gerų skoninių savybių turintis ir lengvai virškinamas pašaras. Gali būti naudojamas kaip maisto papildas, arba kaip gydomoji priemonė kvėpavimo ar virškinimo sutrikimų turintiems žirgams. didelis vitaminų, mineralų ir mikroelementų kiekis natūraliam imunitetui ir sveikatai palaikyti; sudėtyje yra specialių žolelių (Eukalipto, Čiobrelių, pipirmėčių, mairūnų ir baziliko); žolelės ir eteriniai aliejai teigiamai veikia kvėpavimo sistemą, ir gerina virškinimą; mažas baltymų kiekis alergiškiems arba jautriems baltymams žirgams; skatina raumenų vystimąsi (dėl papildomo kiekio vitamino E- „raumenų Vitaminas "(+ 400 mg Vit E/ kg) ir seleno, bei gerina raumenų funkcijas; gerina virškinimo ir kvėpavimo sistemų veiklą, bei sustiprina ištvermę; Visų pašarų pagrindas yra smulkinti grūdai. Garantuojama 100% natūrali sudėtis. Pašaruose nėra kofeino ir jo metabolizmo produktų ( teobromino ir pan. ) Visi pašarai turi labai geras skonio savybes. Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje patalpoje, saugoti nuo drėgmės, aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių Pakuotė: 25 kg/maišas Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija Importuotojas: UAB „Avena“ , Kaunas, Raudondvario pl. 212B, tel.:837393251. Pakuotė: 20kg. Perkant tris ir daugiau maišų, atsiuntimas NEMOKAMAS!!! Siuntimo atveju papildomos nuolaidos negalioja.

Aprašymas

Šie natūralūs ir sveiki Green-Vet žolelių dribsniai yra subalansuota kompozicija iš smulkintų grūdų ( miežių, kviečių, kukurūzų ir avižų) morkų dribsnių, liucernos ir papildomų vitaminų bei eterinių aliejų. Gerų skoninių savybių turintis ir lengvai virškinamas pašaras. Gali būti naudojamas kaip maisto papildas, arba kaip gydomoji priemonė kvėpavimo ar virškinimo sutrikimų turintiems žirgams.

didelis vitaminų, mineralų ir mikroelementų kiekis natūraliam imunitetui ir sveikatai palaikyti;
sudėtyje yra specialių žolelių (Eukalipto, Čiobrelių, pipirmėčių, mairūnų ir baziliko);
žolelės ir eteriniai aliejai teigiamai veikia kvėpavimo sistemą, ir gerina virškinimą;
mažas baltymų kiekis alergiškiems arba jautriems baltymams žirgams;
skatina raumenų vystimąsi (dėl papildomo kiekio vitamino E- „raumenų Vitaminas “(+ 400 mg Vit E/ kg) ir seleno, bei gerina raumenų funkcijas;
gerina virškinimo ir kvėpavimo sistemų veiklą, bei sustiprina ištvermę;
Visų pašarų pagrindas yra smulkinti grūdai. Garantuojama 100% natūrali sudėtis. Pašaruose nėra kofeino ir jo metabolizmo produktų ( teobromino ir pan. ) Visi pašarai turi labai geras skonio savybes.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje patalpoje, saugoti nuo drėgmės, aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių

Pakuotė: 25 kg/maišas

Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija

Importuotojas: UAB „Avena“ , Kaunas, Raudondvario pl. 212B, tel.:837393251.

Pakuotė: 20kg.

Perkant tris ir daugiau maišų, atsiuntimas NEMOKAMAS!!!
Siuntimo atveju papildomos nuolaidos negalioja.

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
HV05101 Pašarai "Green-Vet"*Yra
27.00 €
IndasHVGR Indas pašarams Havens, aukštis - 50cm, talpa ~ 56 litrai.Yra
19.00 €
SemtuvasHVGR Semtuvėlis pašarui HavensYra
4.00 €
3
Pavadinimas HV05101 Pašarai "Green-Vet"*
Pristatymas Yra
Kaina 27.00 €
Kiekis
4
Pavadinimas IndasHVGR Indas pašarams Havens, aukštis - 50cm, talpa ~ 56 litrai.
Pristatymas Yra
Kaina 19.00 €
Kiekis
5
Pavadinimas SemtuvasHVGR Semtuvėlis pašarui Havens
Pristatymas Yra
Kaina 4.00 €
Kiekis
6

* Šiuo ženklu pažymėtoms prekėms negalioja standartinės pristatymo sąlygos