Avena > Produktai > Žirgai > Kosmetika žirgų priežiūrai > Apsauga nuo vabzdžių > Purškiamas repelentas nuo musių “MuscaBlock”

Purškiamas repelentas nuo musių “MuscaBlock”

6.00

Prekės kodas: Purškiamas repelentas Kerbl Kategorija:
Aprašymas :
Veiksminga priemonė nuo vabzdžių; Malonaus kvapo; Saugo iki 6 valandų. Ką bendro turi musės ir ledkalnis? Įmanoma pamatyti tik 20% visų musių, puolančių gyvūną ir tiek pat procentų ledkalnio, esančio vandenyne! Likusi 80% dalis yra kiaušinėlių arba lervų pavidale. Kenkėjus galima rasti srutose, mėšle bei panašiose vietose, kur jie gali netrukdomai vystytis. Štai kodėl svarbu kovoti su musėmis, kai jos yra dar ne pilnai išsivysčiusios. Repelentai turėtų būti naudojami visą sezoną. Repelente esančios medžiagos skirtos atbaidyti tiek suaugusias muses, tiek kitus šliaužiančius ar skraidančius vabzdžius. Tūris: 500ml. Gamintojas Kerbl (Vokietija)

Aprašymas

Veiksminga priemonė nuo vabzdžių; Malonaus kvapo; Saugo iki 6 valandų.

Ką bendro turi musės ir ledkalnis? Įmanoma pamatyti tik 20% visų musių, puolančių gyvūną ir tiek pat procentų ledkalnio, esančio vandenyne! Likusi 80% dalis yra kiaušinėlių arba lervų pavidale. Kenkėjus galima rasti srutose, mėšle bei panašiose vietose, kur jie gali netrukdomai vystytis. Štai kodėl svarbu kovoti su musėmis, kai jos yra dar ne pilnai išsivysčiusios. Repelentai turėtų būti naudojami visą sezoną.

Repelente esančios medžiagos skirtos atbaidyti tiek suaugusias muses, tiek kitus šliaužiančius ar skraidančius vabzdžius.

Tūris: 500ml. Gamintojas Kerbl (Vokietija)

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
KR299720 Purškiamas repelentas nuo musių "MuscaBlock"iki 15 dienų
11.30 €
1
Pavadinimas KR299720 Purškiamas repelentas nuo musių "MuscaBlock"
Pristatymas iki 15 dienų
Kaina 11.30 €
Kiekis
2