Šaldantis tepalas Menthamax 36 | Avena

Šaldantis tepalas Menthamax 36

1.00

Prekės kodas: Tepalas Menthamax Kategorija:
Aprašymas :
Menthamax 36 % - emulgelis veterinariniam naudojimui Paskirtis ir savybės: Menthamax 36 % - stipraus šaldančio poveikio gelis su japoninės pipirmėtės eteriniu aliejumi, kuris pasižymi tokiomis savybėmis, kaip greitas antiuždegiminis ir stiprus skausmo malšinamasis poveikis, efektyviai veikia antibakteriškai ir prieš kai kuriuos virusus ir grybelius. Rekomenduojamas naudoti sąnarių, raumenų, raiščių ar sausgyslių patempimams ir uždegimams, edemų ir kitų ūmių uždegimų (mastitų) atvejais. Skirtas tik išoriniam naudojimui. Paskirties gyvūnai: Šunys, katės, galvijai, žirgai, kiaulės ir kt. Sudėtis: Vanduo, japoninės pipirmėtės eterinis aliejus, mentolis, emulsiklis, mineralinis aliejus, klampumą reguliuojanti medžiaga, chelatas, natrio šarmas. Naudojimas (dozės):  Menthamax 36 % pažeistoje vietoje tepti 2 - 3 kartus per dieną, plonu sluoksniu, gerai įtrinant. Jei reikia,pažeistą odą galima tepti storesniu produkto sluoksniu ir aptvarstyti tvarsčiu. Kita informacija: Saugoti nuo vaikų. Nenaudoti esant alergijai sudedamosioms dalims. Pakuotė: 180 ml plastikinės tūbelės, 500 ml ir 1000 ml plastikiniai buteliai.

Aprašymas

Menthamax 36 % – emulgelis veterinariniam naudojimui

Paskirtis ir savybės: Menthamax 36 % – stipraus šaldančio poveikio gelis su japoninės pipirmėtės eteriniu aliejumi, kuris pasižymi tokiomis savybėmis, kaip greitas antiuždegiminis ir stiprus skausmo malšinamasis poveikis, efektyviai veikia antibakteriškai ir prieš kai kuriuos virusus ir grybelius. Rekomenduojamas naudoti sąnarių, raumenų, raiščių ar sausgyslių patempimams ir uždegimams, edemų ir kitų ūmių uždegimų (mastitų) atvejais. Skirtas tik išoriniam naudojimui.

Paskirties gyvūnai: Šunys, katės, galvijai, žirgai, kiaulės ir kt.

Sudėtis: Vanduo, japoninės pipirmėtės eterinis aliejus, mentolis, emulsiklis, mineralinis aliejus, klampumą reguliuojanti medžiaga, chelatas, natrio šarmas.

Naudojimas (dozės):  Menthamax 36 % pažeistoje vietoje tepti 2 – 3 kartus per dieną, plonu sluoksniu, gerai įtrinant. Jei reikia,pažeistą odą galima tepti storesniu produkto sluoksniu ir aptvarstyti tvarsčiu.

Kita informacija: Saugoti nuo vaikų. Nenaudoti esant alergijai sudedamosioms dalims.

Pakuotė: 180 ml plastikinės tūbelės, 500 ml ir 1000 ml plastikiniai buteliai.

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
RVMenth180 Tepalas MENTHAMAX 180mlYra sandelyje
5.90 €
RVMenth500 Tepalas MENTHAMAX 500ml.iki 7 dienų
14.90 €
RVMenth1l Tepalas MENTHAMAX 1000ml.iki 7 dienų
27.00 €
3
Pavadinimas RVMenth180 Tepalas MENTHAMAX 180ml
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 5.90 €
Kiekis
4
Pavadinimas RVMenth500 Tepalas MENTHAMAX 500ml.
Pristatymas iki 7 dienų
Kaina 14.90 €
Kiekis
5
Pavadinimas RVMenth1l Tepalas MENTHAMAX 1000ml.
Pristatymas iki 7 dienų
Kaina 27.00 €
Kiekis
6