Tepalas žaizdelėms Jododermas | Avena

Avena > Produktai > Galvijams > Melžimui > Tešmens higienai po melžimo > Tepalas žaizdelėms Jododermas

Tepalas žaizdelėms Jododermas

Prekės kodas: Jododerm Kategorijos: ,
Aprašymas :
Tepalas JODODERMAS su ramunėlių ekstraktu labai efektyvus esant paviršinėms pūliuotoms žaizdelėms ar opoms, vėjaraupiams, karpoms. Tepalas vartojamas tol, kol jos išsivalo ir pradeda gyti.Preparatas taip pat tinka naudoti lėtinių dermatitų atvejais, veikia prieš bakterijas bei mikroskopinius grybus. Paskirties gyvūnai: Galvijai, žirgai, kiaulės, šunys, katės ir kt. Savybės: Tamsiai rudas jodo ir pieno rūgšties kvapo tepalas. JODODERMAS su ramunėlių ekstraktu, užteptas ant odos, dezinfekuoja, minkština ją. Salicilo ir pieno rūgštys veikia dezinfekuojančiai, stiprina jodo poveikį. Preparato sudėtyje esantis jodas veikia prieš mikroorganizmus bei mikroskopinius grybus. Sudėtis: Jodas, salicilo rūgštis, vazelinas, lanolinas, glicerinas, pieno rūgštis, ramunėlių ekstraktas. Naudojimas (dozės): Su servetėle nuvalius ir nusausinus odos paviršių, ištepama tepalu. Tepalas tepamas vieną kartą per dieną. Esant karpoms – 5-10 dienų (vartojimo trukmė priklauso nuo karpų dydžio ar išplitimo laipsnio). Tepant pūliuotas odos žaizdeles, opas vartojimas nutraukiamas joms išsivalius ir pradėjus gyti. JODODERMĄ su ramunėlių ekstraktu panaudojus melžiamoms karvėms tešmens ar spenių srityje, būtina prieš melžimą kruopščiai nuplauti šiltu vandeniu ir nušluostyti servetėle.

Aprašymas

Tepalas JODODERMAS su ramunėlių ekstraktu labai efektyvus esant paviršinėms pūliuotoms žaizdelėms ar opoms, vėjaraupiams, karpoms. Tepalas vartojamas tol, kol jos išsivalo ir pradeda gyti.Preparatas taip pat tinka naudoti lėtinių dermatitų atvejais, veikia prieš bakterijas bei mikroskopinius grybus.
Paskirties gyvūnai: Galvijai, žirgai, kiaulės, šunys, katės ir kt.

Savybės: Tamsiai rudas jodo ir pieno rūgšties kvapo tepalas. JODODERMAS su ramunėlių ekstraktu, užteptas ant odos, dezinfekuoja, minkština ją. Salicilo ir pieno rūgštys veikia dezinfekuojančiai, stiprina jodo poveikį. Preparato sudėtyje esantis jodas veikia prieš mikroorganizmus bei mikroskopinius grybus.

Sudėtis: Jodas, salicilo rūgštis, vazelinas, lanolinas, glicerinas, pieno rūgštis, ramunėlių ekstraktas.

Naudojimas (dozės): Su servetėle nuvalius ir nusausinus odos paviršių, ištepama tepalu. Tepalas tepamas vieną kartą per dieną. Esant karpoms – 5-10 dienų (vartojimo trukmė priklauso nuo karpų dydžio ar išplitimo laipsnio).

Tepant pūliuotas odos žaizdeles, opas vartojimas nutraukiamas joms išsivalius ir pradėjus gyti. JODODERMĄ su ramunėlių ekstraktu panaudojus melžiamoms karvėms tešmens ar spenių srityje, būtina prieš melžimą kruopščiai nuplauti šiltu vandeniu ir nušluostyti servetėle.

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
RVJoTe Tepalas Jododermas 80gYra sandelyje
7.30 €
1
Pavadinimas RVJoTe Tepalas Jododermas 80g
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 7.30 €
Kiekis
2