Tepalas su cinku ir menkių kepenėlių aliejumi | Avena

Avena > Produktai > Žirgai > Kosmetika žirgų priežiūrai > Plaukų ir odos priežiūrai > Tepalas su cinku ir menkių kepenėlių aliejumi

Tepalas su cinku ir menkių kepenėlių aliejumi

0.00

Prekės kodas: menkių_kepenėlių_tepalas Kategorija:
Aprašymas :
Raitelių išbandytas ir pamėgtas! Šis tepalas apsaugo odą. Naudojamas šlapiuojančioms ir prastai gyjančioms žaizdoms  (sudirgus odai, esant egzemai, dermatozei, pritrynimui ar iššutimui, įtrūkimams, įdrėskimams ir įskilimams). Idealiai tinka sausai, suskerdėjusiai ir sudirgusiai odai. Užtepus pažeistą odą tepalu, ant odos susidaro apsauginis sluoksnis, saugantis nuo pašalinių dirgiklių. Tepalą patartina naudoti esant įvairiems odos pažeidimams, jis normalizuoja fiziologines odos funkcijas, puoselėja odą. Kaip naudoti: tepti tepalą tiesiogiai ant odos. Sudėtis: Vazelinas, menkių kepenėlių aliejus, cinkas, riešutų aliejus. Pakuotė: 250ml; Gamintojas: Bense&Eicke (Vokietija)

Aprašymas

Raitelių išbandytas ir pamėgtas! Šis tepalas apsaugo odą.

Naudojamas šlapiuojančioms ir prastai gyjančioms žaizdoms  (sudirgus odai, esant egzemai, dermatozei, pritrynimui ar iššutimui, įtrūkimams, įdrėskimams ir įskilimams). Idealiai tinka sausai, suskerdėjusiai ir sudirgusiai odai.

Užtepus pažeistą odą tepalu, ant odos susidaro apsauginis sluoksnis, saugantis nuo pašalinių dirgiklių. Tepalą patartina naudoti esant įvairiems odos pažeidimams, jis normalizuoja fiziologines odos funkcijas, puoselėja odą.

Kaip naudoti: tepti tepalą tiesiogiai ant odos.

Sudėtis: Vazelinas, menkių kepenėlių aliejus, cinkas, riešutų aliejus.

Pakuotė: 250ml;

Gamintojas: Bense&Eicke (Vokietija)

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
BE1910 Tepalas su cinku ir menkių kepenėlių aliejumiYra sandelyje
13.90 €
1
Pavadinimas BE1910 Tepalas su cinku ir menkių kepenėlių aliejumi
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 13.90 €
Kiekis
2