Avena > Produktai > Žirgai > Kosmetika inventoriaus priežiūrai > Valiklis odos dirbiniams – STEP 1

Valiklis odos dirbiniams – STEP 1

Prekės kodas: STEP 1 Kategorija:
Aprašymas :
Odos valiklis padeda jums greitai ir lengvai valyti odą, be pastangų pašalinti nešvarumus, prakaito ir riebalų dėmes. Jis apsaugo siūles ir neleidžia odai išdžiūti. Netinkamas neapdorotai odai, veliūro gaminiams. Po valymo, odos gaminiai bus švarūs ir paruošti tolimesniam maitinimo etapui – priemonė “Odos kondicionierius etapas-2”. Naudojimo instrukcija: purkšti ant odos ir valyti su minkštu skudurėliu. Norint pasiekti optimalų rezultatą - naudoti kartu su "Odos kondicionierius etapas-2". Kiekis: 500ml. Gamintojas Bense (Vokietija)

Aprašymas

Odos valiklis padeda jums greitai ir lengvai valyti odą, be pastangų pašalinti nešvarumus, prakaito ir riebalų dėmes. Jis apsaugo siūles ir neleidžia odai išdžiūti. Netinkamas neapdorotai odai, veliūro gaminiams. Po valymo, odos gaminiai bus švarūs ir paruošti tolimesniam maitinimo etapui – priemonė “Odos kondicionierius etapas-2”.

Naudojimo instrukcija: purkšti ant odos ir valyti su minkštu skudurėliu. Norint pasiekti optimalų rezultatą – naudoti kartu su “Odos kondicionierius etapas-2”.

Kiekis: 500ml. Gamintojas Bense (Vokietija)

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
BE30021 Valiklis odos dirbiniams - STEP 1iki 60 dienų
8.90 €
BE28011 Kondicionierius odos dirbiniams- STEP 2iki 60 dienų
10.50 €
2
Pavadinimas BE30021 Valiklis odos dirbiniams - STEP 1
Pristatymas iki 60 dienų
Kaina 8.90 €
Kiekis
3
Pavadinimas BE28011 Kondicionierius odos dirbiniams- STEP 2
Pristatymas iki 60 dienų
Kaina 10.50 €
Kiekis
4