UAB “Avena” rekvizitai:

Į.k. 135178234, PVM kodas LT351782314
Luminor Bank AB
Banko kodas 40100
A/s Nr.: LT83 4010 0510 0432 0349

Parduotuvė Kaune:

Raudondvario pl. 212b
Darbo laikas: I-V 9.00-18.00, VI 9.00-14.00
DIENĄ PRIEŠ ŠVENTINES DIENAS, DIRBAME VALANDA TRUMPIAU

Gyvulininkystės prekės – biuras ir sandėlys:

Kalvarijos g. 128 Kaunas 46403
Darbo laikas: I-V 8.00-16.30
DIENĄ PRIEŠ ŠVENTINES DIENAS, DIRBAME VALANDA TRUMPIAU

Valdas, direktorius:
El. paštas: valdas@avena.lt

Jurgita, buhalterė:
Tel.: +370 37 393 251
El. paštas: buhalterija@avena.lt

Reikmenys žirgams ir raiteliams
Norbertas, vadybininkas:
Mob. tel.: +370 603 28257,
El. paštas: norbertas@avena.lt, skype – avena.kaunas

Ramutė, vadybininkė:
Mob. tel.: +370 686 36572,
El. paštas: info@avena.lt

Gyvulininkystės prekės
Kalvarijos g. 128 Kaunas 46403
Darbo laikas I-V 8.00-16.30

Lina, vadybininkė gyvuliams, galvijams ir smulkiems gyvūnams skirtų prekių srityje:
Mob. tel.: +370 686 48419,
El. paštas: avena@avena.lt

Audrius, vadybininkas gyvuliams ir galvijams skirtų prekių srityje:
Mob. tel.: +370 620 32793,
El. paštas: audrius@avena.lt

Spec pasiulymai, konsultacijos:
Giedrius, +370 618 27016, giedrius@avena.lt

Konsultacijos ir užsakymai (Alytus):
Judita, +370 614 57377, judita@avena.lt

Identifikacijos skyrius (įsagai, mikroschemos)
Lina, vadybininkė identifikacijos skyriuje:
Tel.: +370 616 72775
El. paštas: isagai@avena.lt

Tel.: +370 37 393 251
El. paštas pasiteiravimui: info@avena.lt

 

Turite klausimų? Susisiekite:

 

Vardas*
El. paštas*
Telefonas
Užklausa