Havens Brix Liucerna

Prekės kodas: Liucernabrix Kategorija:
Aprašymas :
Sudarytas iš suspaustos grynos liucernos ir mėtų, idealiai tinka žirgo paskatinimui (kaip skanėstai) ar žirgo raciono pagerinimui. Kramtant pašarą Brix, sumažėja žirgo nuobodulys. Didelis ląstelienos kiekis skatina kramtymą, seilių susidarymą, dėl to gerėja virškinimas. Džiovinta mėta patinka net išrankiausiems valgytojams. Lengvai virškinami baltymai (16,5%) ir amino rūgštys Mažas cukraus kiekis (5,7%) (dažniausiai šiene cukraus būna apie 10%) Sudėtyje nėra melasos, grūdų ir grūdų šalutinių produktų Kompaktiškas ir lengva šerti Gali būti naudojami kaip skanėstai ar nuobodulį mažinanti priemonė Liucernos nauda: Liucernos daiguose yra labai daug antioksidantų, kurie yra būtini stipriai imuninei sistemai, sustiprina kaulus, atstato kaulų tankį, žadina apetitą, padeda atsistatyti po ligų. Šėrimo instrukcijos: pašaras suspaustas į gabalus po 1kg. Vieną gabalą galima skelti per pusę. Per parą, rekomenduojama žirgui duoti 1 – 3 gabalus. Rekomendacijos skirtos 500kg sveriančiam žirgui. Patarimas: Havens Brix taip pat gali būti naudojamas kaip paskatinimas keliaujant ar varžybų metu. Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje patalpoje, saugoti nuo drėgmės, aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių Svoris 14kg. Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija Perkant tris ir daugiau maišų, atsiuntimas NEMOKAMAS!!! Siuntimo atveju papildomos nuolaidos negalioja.

Aprašymas

Sudarytas iš suspaustos grynos liucernos ir mėtų, idealiai tinka žirgo paskatinimui (kaip skanėstai) ar žirgo raciono pagerinimui.
Kramtant pašarą Brix, sumažėja žirgo nuobodulys.

Didelis ląstelienos kiekis skatina kramtymą, seilių susidarymą, dėl to gerėja virškinimas.
Džiovinta mėta patinka net išrankiausiems valgytojams.

Lengvai virškinami baltymai (16,5%) ir amino rūgštys

Mažas cukraus kiekis (5,7%) (dažniausiai šiene cukraus būna apie 10%)

Sudėtyje nėra melasos, grūdų ir grūdų šalutinių produktų

Kompaktiškas ir lengva šerti

Gali būti naudojami kaip skanėstai ar nuobodulį mažinanti priemonė

Liucernos nauda: Liucernos daiguose yra labai daug antioksidantų, kurie yra būtini stipriai imuninei sistemai, sustiprina kaulus, atstato kaulų tankį, žadina apetitą, padeda atsistatyti po ligų.

Šėrimo instrukcijos: pašaras suspaustas į gabalus po 1kg. Vieną gabalą galima skelti per pusę. Per parą, rekomenduojama žirgui duoti 1 – 3 gabalus. Rekomendacijos skirtos 500kg sveriančiam žirgui.

Patarimas: Havens Brix taip pat gali būti naudojamas kaip paskatinimas keliaujant ar varžybų metu.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje patalpoje, saugoti nuo drėgmės, aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių

Svoris 14kg.

Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija

Perkant tris ir daugiau maišų, atsiuntimas NEMOKAMAS!!!
Siuntimo atveju papildomos nuolaidos negalioja.

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
HV05952 Havens Brix LiucernaYra
26.80 €
1
Pavadinimas HV05952 Havens Brix Liucerna
Pristatymas Yra
Kaina 26.80 €
Kiekis
2