Havens Mix Liucerna

Prekės kodas: Liucerna Mix Kategorija:
Aprašymas :
Tai aukštos kokybės pašarai iš motiejukų (Phleum pratense), liucernos (Medicago sativa) ir sėmenų (linum usitatissimum). Pašarai puikiai tinka žirgo racionui atnaujinti (sudėtyje yra baltymų, amino rūgščių). Didelis ląstelienos kiekis skatina kramtymą, dėl to padidėja seilių gamyba. Visa tai yra labai naudinga virškinimui. Puikiai kramtantis žirgas yra laimingas žirgas. Sėmenys yra natūralus omegos rūgščių šaltinis. Sudėtyje nėra melasos, grūdų ir grūdų šalutinių produktų Aukštos kokybės liucernos baltymai ir amino rūgštys Mažas cukraus (7,3%) ir krakmolo (2,4%) kiekis Yra vertingų omega rūgščių Liucernos nauda: Liucernos daiguose yra labai daug antioksidantų, kurie yra būtini stipriai imuninei sistemai, sustiprina kaulus, atstato kaulų tankį, žadina apetitą, padeda atsistatyti po ligų. Šėrimo instrukcijos: pašarą lengva dozuoti. Jis gali būti duodamas kaip priedas prie kitų koncentruotų pašarų rūšių arba duodamas kaip pašarų pakaitalas. Nėra jokių apribojimų taikant šėrimo kiekį. Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje patalpoje, saugoti nuo drėgmės, aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių Svoris 15kg. Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija Perkant tris ir daugiau maišų, atsiuntimas NEMOKAMAS!!! Siuntimo atveju papildomos nuolaidos negalioja.

Aprašymas

Tai aukštos kokybės pašarai iš motiejukų (Phleum pratense), liucernos (Medicago sativa) ir sėmenų (linum usitatissimum). Pašarai puikiai tinka žirgo racionui atnaujinti (sudėtyje yra baltymų, amino rūgščių). Didelis ląstelienos kiekis skatina kramtymą, dėl to padidėja seilių gamyba. Visa tai yra labai naudinga virškinimui. Puikiai kramtantis žirgas yra laimingas žirgas. Sėmenys yra natūralus omegos rūgščių šaltinis.

Sudėtyje nėra melasos, grūdų ir grūdų šalutinių produktų

Aukštos kokybės liucernos baltymai ir amino rūgštys

Mažas cukraus (7,3%) ir krakmolo (2,4%) kiekis

Yra vertingų omega rūgščių

Liucernos nauda: Liucernos daiguose yra labai daug antioksidantų, kurie yra būtini stipriai imuninei sistemai, sustiprina kaulus, atstato kaulų tankį, žadina apetitą, padeda atsistatyti po ligų.

Šėrimo instrukcijos: pašarą lengva dozuoti. Jis gali būti duodamas kaip priedas prie kitų koncentruotų pašarų rūšių arba duodamas kaip pašarų pakaitalas. Nėra jokių apribojimų taikant šėrimo kiekį.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje patalpoje, saugoti nuo drėgmės, aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių

Svoris 15kg.

Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija

Perkant tris ir daugiau maišų, atsiuntimas NEMOKAMAS!!!
Siuntimo atveju papildomos nuolaidos negalioja.

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
HV05950 Havens Mix LiucernaYra
22.90 €
KR3210385 Kamuolys šienui mėlynasiki 15 dienų
50.40 €
KR3210386 Kamuolys šienui raudonasYra
50.40 €
3
Pavadinimas HV05950 Havens Mix Liucerna
Pristatymas Yra
Kaina 22.90 €
Kiekis
4
Pavadinimas KR3210385 Kamuolys šienui mėlynas
Pristatymas iki 15 dienų
Kaina 50.40 €
Kiekis
5
Pavadinimas KR3210386 Kamuolys šienui raudonas
Pristatymas Yra
Kaina 50.40 €
Kiekis
6