Kondicionierius odos dirbiniams- STEP 2 | Avena

Avena > Produktai > Žirgai > Kosmetika inventoriaus priežiūrai > Kondicionierius odos dirbiniams- STEP 2

Kondicionierius odos dirbiniams- STEP 2

Prekės kodas: STEP 2 Kategorija:
Aprašymas :
Kondicionieriaus sudėtyje yra drėkinančio kokosų aliejaus ir glicerino mišinys. Oda tampa minkšta ir elastinga, įgauna gražų blizgesį. Reguliarus priemonės naudojimas prailgina odos gaminių gyvavimą. Norint išgauti geriausią rezultatą, rekomenduojama pirma naudoti “Odos valiklis etapas-1”. Netinkamas anilinui, neapdorotai veliūrinei, nubuko odai. Prieš naudojimą išbandyti ant nedidelės, mažiau pastebimos vietos. Naudojimas: užpurkšti ir įtrinti su drėgnu skudurėliu, leisti išdžiūti. Spindesiui išgauti - nublizginti su minkštu skudurėliu. Kiekis: 500ml. Gamintojas Bense (Vokietija)

Aprašymas

Kondicionieriaus sudėtyje yra drėkinančio kokosų aliejaus ir glicerino mišinys. Oda tampa minkšta ir elastinga, įgauna gražų blizgesį. Reguliarus priemonės naudojimas prailgina odos gaminių gyvavimą.

Norint išgauti geriausią rezultatą, rekomenduojama pirma naudoti “Odos valiklis etapas-1”. Netinkamas anilinui, neapdorotai veliūrinei, nubuko odai. Prieš naudojimą išbandyti ant nedidelės, mažiau pastebimos vietos.

Naudojimas: užpurkšti ir įtrinti su drėgnu skudurėliu, leisti išdžiūti. Spindesiui išgauti – nublizginti su minkštu skudurėliu.

Kiekis: 500ml. Gamintojas Bense (Vokietija)

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
BE2801 Kondicionierius odos dirbiniams- STEP 2Yra sandelyje
11.9 €
BE3002 Valiklis odos dirbiniams - STEP 1iki 60 dienų
10.5 €
2
Pavadinimas BE2801 Kondicionierius odos dirbiniams- STEP 2
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 11.9 €
Kiekis
3
Pavadinimas BE3002 Valiklis odos dirbiniams - STEP 1
Pristatymas iki 60 dienų
Kaina 10.5 €
Kiekis
4