NutriHorse JUNIOR 1kg | Avena

NutriHorse JUNIOR 1kg

Prekės kodas: NutriHorse JUNIOR 1kg Kategorija:
Aprašymas :
Pašaro papildas kumeliukams ir jauniems žirgams NutriHorse Junior sukurtas kasdieniniam kumeliukų ir jaunų žirgų maistiniams poreikiams patenkinti ir augimui skatinti, naudojamas subalansuoti pagrindiniam pašaro racionui. Sudėtyje esančios amino rūgštys, L-lizinas, DL metioninas ir taurinas užtikrina efektyvų pašaro maistinių medžiagų pasisavinimą, optimalų gyvūno vystymąsi ir raumenų augimą. L- karnitinas palengvina ir pagreitina energijos pasisavinimą iš riebiųjų rūgščių ir riebalų, kuri yra labai svarbi skeleto ir širdies raumenų vystymuisi ir kepenų funkcijai, kuri įtakoja geresnį žirgo darbą. Šis papildas reikalingas kumeliukams ir jauniems žirgams, kurių organizmas dar negausiai gamina L- karnitino kuris stimuliuoja gyvybingumą. Papildo sudėtyje yra mikroelementai kurie mažina stresą. Natūralus rozmarino antioksidantas kartu su kitomis antioksiduojantį poveikį turinčiomis medžiagomis mažina organizmo nuovargį, atsirandantį intensyviai judant ir žirgui augant. Naudojant kiekvieną dieną rekomenduojamomis dozėmis, teigiamai veikia bendrą žirgo sveikatos būklę ir gyvybingumą. Rekomenduojama duoti: Gerai išmaišyti ir sušerti su koncentratais. 1arb. šaukštelyje telpa 10g šio produkto. Gamintojas: BIOFAKTORY, Čekija

Aprašymas

Pašaro papildas kumeliukams ir jauniems žirgams

NutriHorse Junior sukurtas kasdieniniam kumeliukų ir jaunų žirgų maistiniams poreikiams patenkinti ir augimui skatinti, naudojamas subalansuoti pagrindiniam pašaro racionui.

Sudėtyje esančios amino rūgštys, L-lizinas, DL metioninas ir taurinas užtikrina efektyvų pašaro maistinių medžiagų pasisavinimą, optimalų gyvūno vystymąsi ir raumenų augimą. L- karnitinas palengvina ir pagreitina energijos pasisavinimą iš riebiųjų rūgščių ir riebalų, kuri yra labai svarbi skeleto ir širdies raumenų vystymuisi ir kepenų funkcijai, kuri įtakoja geresnį žirgo darbą. Šis papildas reikalingas kumeliukams ir jauniems žirgams, kurių organizmas dar negausiai gamina L- karnitino kuris stimuliuoja gyvybingumą. Papildo sudėtyje yra mikroelementai kurie mažina stresą. Natūralus rozmarino antioksidantas kartu su kitomis antioksiduojantį poveikį turinčiomis medžiagomis mažina organizmo nuovargį, atsirandantį intensyviai judant ir žirgui augant. Naudojant kiekvieną dieną rekomenduojamomis dozėmis, teigiamai veikia bendrą žirgo sveikatos būklę ir gyvybingumą.

Rekomenduojama duoti: Gerai išmaišyti ir sušerti su koncentratais. 1arb. šaukštelyje telpa 10g šio produkto.

Gamintojas: BIOFAKTORY, Čekija

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
RVJUNIOR NutriHorse JUNIOR 1kgYra sandelyje
14 €
1
Pavadinimas RVJUNIOR NutriHorse JUNIOR 1kg
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 14 €
Kiekis
2