Papildai Havens Equiforce Complete 9kg. | Avena

Avena > Produktai > Žirgai > Papildai ir skanėstai žirgams > Papildai ir vitaminai > Papildai Havens Equiforce Complete 9kg.

Papildai Havens Equiforce Complete 9kg.

0.00

Prekės kodas: Papildai CompletHV09247 Kategorija:
Aprašymas :
Koncentruotas polivitaminų ir mineralų papildas su labai dideliu biologiniu prieinamumu. Sudėtyje yra mėlynžiedės liucernos, jūros dumblių, natūralių prieskonių ir skaniklių (pipirmėtės aliejus ir vaistinė ožragė). Nėra melasos. Taip pat yra vitamino E, kuris reguliuoja fermentų veiklą. Vitamino E nauda: stiprina imunitetą, mažina nuovargį, greitina žaizdų gijimą. Equiforce Complete rekomenduojamas norint subalansuoti mitybą, papildant ją vitaminais ir mineralais. Siūloma duoti žirgams, kuriems yra vitaminų ir mineralų trūkumas. Sudėtis: kreida, monokalcio fosfatas, magnio fosfatas, liucerna, natrio chloridas, kviečiai, cukrinių runkelių minkštimas, rozmarinas, jūros dumbliai, vaistinė ožragė, rapsų aliejus. Svoris: 9kg Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija

Aprašymas

Koncentruotas polivitaminų ir mineralų papildas su labai dideliu biologiniu prieinamumu. Sudėtyje yra mėlynžiedės liucernos, jūros dumblių, natūralių prieskonių ir skaniklių (pipirmėtės aliejus ir vaistinė ožragė). Nėra melasos.

Taip pat yra vitamino E, kuris reguliuoja fermentų veiklą. Vitamino E nauda: stiprina imunitetą, mažina nuovargį, greitina žaizdų gijimą.

Equiforce Complete rekomenduojamas norint subalansuoti mitybą, papildant ją vitaminais ir mineralais.

Siūloma duoti žirgams, kuriems yra vitaminų ir mineralų trūkumas.

Sudėtis: kreida, monokalcio fosfatas, magnio fosfatas, liucerna, natrio chloridas, kviečiai, cukrinių runkelių minkštimas, rozmarinas, jūros dumbliai, vaistinė ožragė, rapsų aliejus.

Svoris: 9kg

Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
HV09247 Papildai Havens Equiforce Complete 9kg.*iki 60 dienų
87.9 €
1
Pavadinimas HV09247 Papildai Havens Equiforce Complete 9kg.*
Pristatymas iki 60 dienų
Kaina 87.9 €
Kiekis
2

* Šiuo ženklu pažymėtoms prekėms negalioja standartinės pristatymo sąlygos