Papildai Havens EquiForce Foot | Avena

Papildai Havens EquiForce Foot

0.00

Prekės kodas: Foot HV09237 Kategorija:
Aprašymas :
Lengvai absorbuojamas biotino papildas su MSM, vitaminais, mielėmis, amino rūgštimis ir chelatiniais mikroelementais. Užtikrina sveikas ir stiprias kanopas. Rekomenduojama esant trapiom, minkštom ir skilinėjančioms kanopoms. Taip pat tinka norint išvengti pūlinių, blogo augimui ir laminito. Dėl lėto kanopos augimo rekomenduojama naudoti produktą mažiausiai 6 mėnesius. Tačiau akivaizdus kanopų kokybės pagerėjimas pastebimas jau po 1-2 mėnesių naudojimo. Šėrimo instrukcijos: žirgui 15 g (1 kaušelis per dieną), poniams 7,5 g (1/2 kaušelio per dieną). Dėmesio: šiame produkte yra chelatinių elemento pėdsakų, mikro vitaminų biologiniam prieinamumui pagerinti, kurių yra didelė maistinė vertė ir užtikrina ilgesnį galiojimo laiko. Nėra dirbtinių dažiklių, skaniklių. Nėra medžiagų, uždraustų FEI ir The British Jockey Club Laikymo sąlygos: Sausai ir žemesnėje nei 25 laipsniai temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Dėl didelės elektrolitų koncentracijos, produktas yra higroskopiškas ir dėl drėgno oro gali susiformuoti į gabalėlius. Tai neturi jokio poveikio produktui. Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija

Aprašymas

Lengvai absorbuojamas biotino papildas su MSM, vitaminais, mielėmis, amino rūgštimis ir chelatiniais mikroelementais. Užtikrina sveikas ir stiprias kanopas. Rekomenduojama esant trapiom, minkštom ir skilinėjančioms kanopoms. Taip pat tinka norint išvengti pūlinių, blogo augimui ir laminito. Dėl lėto kanopos augimo rekomenduojama naudoti produktą mažiausiai 6 mėnesius. Tačiau akivaizdus kanopų kokybės pagerėjimas pastebimas jau po 1-2 mėnesių naudojimo.

Šėrimo instrukcijos: žirgui 15 g (1 kaušelis per dieną), poniams 7,5 g (1/2 kaušelio per dieną).

Dėmesio: šiame produkte yra chelatinių elemento pėdsakų, mikro vitaminų biologiniam prieinamumui pagerinti, kurių yra didelė maistinė vertė ir užtikrina ilgesnį galiojimo laiko. Nėra dirbtinių dažiklių, skaniklių.

Nėra medžiagų, uždraustų FEI ir The British Jockey Club

Laikymo sąlygos: Sausai ir žemesnėje nei 25 laipsniai temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Dėl didelės elektrolitų koncentracijos, produktas yra higroskopiškas ir dėl drėgno oro gali susiformuoti į gabalėlius. Tai neturi jokio poveikio produktui.

Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
HV09237 Papildai Havens Equiforce Foot 1kgYra sandelyje
76.00 €
1
Pavadinimas HV09237 Papildai Havens Equiforce Foot 1kg
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 76.00 €
Kiekis
2