Papildai Havens su elektrolitais EQUIFORCE Lyte | Avena

Avena > Produktai > Žirgai > Papildai ir skanėstai žirgams > Papildai ir vitaminai > Papildai Havens su elektrolitais EQUIFORCE Lyte

Papildai Havens su elektrolitais EQUIFORCE Lyte

0.00

Prekės kodas: Lyte HV09239 Kategorija:
Aprašymas :
Labai koncentruotas, elektrolitais praturtintas papildas su mikroelementais ir antioksidantais. Labai naudingas raumenynui. Žirgas pasižymi didesne ištverme, raumenys greičiau atsistato po sunkių treniruočių. Elektrolitai - kraujyje ir kituose organizmo skysčiuose randami mineralų jonai. Jie būtini ląstelių ir organų funkcionavimui, raumenims, nervams. Kiekvieną dieną žirgai netenka elektrolitų per prakaitą, išmatas, šlapimą. Treniruotės, varžybos, karštas oras ar stresas padidina organizmui svarbių elektrolitų praradimą. Taigi sportiniams žirgams ypatingai reikalingas papildomas elektrolitų kiekis. Elektrolitai užtikrina stabilų organizmo funkcionavimą. Dažnai dėl elektrolitų trūkumo sumažėja našumas, sutrinka skysčių balansas ir raumenyse susikaupia šalinimo produktai (tokie kaip pieno rūgštis ir laisvieji radikalai). Pieno rūgštis raumenyse – tai dažna nuovargio ir raumenų įtempimo priežastis. „Equiforce Lyte“ atstato prarastus elektrolitus, kurių žirgas netenka su prakaitu. Papildai užtikrina optimalų skysčių ir elektrolitų balansą. Juose taip pat yra chelatinių mikroelementų, kurie pagerina pėdsakinių elementų įsisavinimą. Veiksmingi antioksidantai kaip vitaminai E, C bei esminiai aliejai neutralizuoja laisvus radikalus ir sumažina pieno rūgščių formavimąsi. Dėl to didėja ištvermė ir yra užtikrintas geresnis ir greitesnis atstatymas, gerėja fizinė būklė, gerovė, stiprinamas imunitetas. Sudėtis: Chloridai, karbonatai, kalcio, magnio ir kalio oksidai, dekstrozė, vitaminai E, C, vario, mangano ir cinko chelatai, seleno mielės, pipirmėtės aliejus, skanikliai, antioksidantai. Šėrimo instrukcijos:10g = 100kg žirgo kūno svoriui, 50g = 500kg žirgo kūno svoriui. Jei prakaito netenkama labai gausiai, 2-3 dienas galima papildų davimą padidinti iki 20g =100kg žirgo kūno svoriui. Dėmesio: šiame produkte yra chelatinių elemento pėdsakų, mikro vitaminų biologiniam prieinamumui pagerinti, kurių yra didelė maistinė vertė ir užtikrina ilgesnį galiojimo laiko. Nėra dirbtinių dažiklių, skaniklių. Nėra medžiagų, uždraustų FEI ir The British Jockey Club Laikymo sąlygos: Sausai ir žemesnėje nei 25 laipsniai temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Dėl didelės elektrolitų koncentracijos, produktas yra higroskopiškas ir dėl drėgno oro gali susiformuoti į gabalėlius. Tai neturi jokio poveikio produktui. Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija

Aprašymas

Labai koncentruotas, elektrolitais praturtintas papildas su mikroelementais ir antioksidantais.

Labai naudingas raumenynui. Žirgas pasižymi didesne ištverme, raumenys greičiau atsistato po sunkių treniruočių.

Elektrolitai – kraujyje ir kituose organizmo skysčiuose randami mineralų jonai. Jie būtini ląstelių ir organų funkcionavimui, raumenims, nervams.

Kiekvieną dieną žirgai netenka elektrolitų per prakaitą, išmatas, šlapimą. Treniruotės, varžybos, karštas oras ar stresas padidina organizmui svarbių elektrolitų praradimą. Taigi sportiniams žirgams ypatingai reikalingas papildomas elektrolitų kiekis.

Elektrolitai užtikrina stabilų organizmo funkcionavimą. Dažnai dėl elektrolitų trūkumo sumažėja našumas, sutrinka skysčių balansas ir raumenyse susikaupia šalinimo produktai (tokie kaip pieno rūgštis ir laisvieji radikalai). Pieno rūgštis raumenyse – tai dažna nuovargio ir raumenų įtempimo priežastis.

„Equiforce Lyte“ atstato prarastus elektrolitus, kurių žirgas netenka su prakaitu. Papildai užtikrina optimalų skysčių ir elektrolitų balansą. Juose taip pat yra chelatinių mikroelementų, kurie pagerina pėdsakinių elementų įsisavinimą. Veiksmingi antioksidantai kaip vitaminai E, C bei esminiai aliejai neutralizuoja laisvus radikalus ir sumažina pieno rūgščių formavimąsi. Dėl to didėja ištvermė ir yra užtikrintas geresnis ir greitesnis atstatymas, gerėja fizinė būklė, gerovė, stiprinamas imunitetas.

Sudėtis: Chloridai, karbonatai, kalcio, magnio ir kalio oksidai, dekstrozė, vitaminai E, C, vario, mangano ir cinko chelatai, seleno mielės, pipirmėtės aliejus, skanikliai, antioksidantai.

Šėrimo instrukcijos:10g = 100kg žirgo kūno svoriui, 50g = 500kg žirgo kūno svoriui. Jei prakaito netenkama labai gausiai, 2-3 dienas galima papildų davimą padidinti iki 20g =100kg žirgo kūno svoriui.

Dėmesio: šiame produkte yra chelatinių elemento pėdsakų, mikro vitaminų biologiniam prieinamumui pagerinti, kurių yra didelė maistinė vertė ir užtikrina ilgesnį galiojimo laiko. Nėra dirbtinių dažiklių, skaniklių.

Nėra medžiagų, uždraustų FEI ir The British Jockey Club

Laikymo sąlygos: Sausai ir žemesnėje nei 25 laipsniai temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Dėl didelės elektrolitų koncentracijos, produktas yra higroskopiškas ir dėl drėgno oro gali susiformuoti į gabalėlius. Tai neturi jokio poveikio produktui.

Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
HV09239 Papildai Havens su elektrolitais EQUIFORCE LyteYra sandelyje
27.00 €
1
Pavadinimas HV09239 Papildai Havens su elektrolitais EQUIFORCE Lyte
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 27.00 €
Kiekis
2