Avena > Produktai > Žirgai > Pašarai žirgams > Virškinimui > Pašarai “Gastro”

Pašarai “Gastro”

Prekės kodas: Gastro Kategorijos: ,
Aprašymas :
Gastro+ yra specialiai sukurtas pašaras visiems žirgams ir poniams, kurie kenčia nuo virškinimo problemų ar skrandžio opos. Gastro+ turi šias unikalias savybes: Palaiko normalią skrandžio veiklą. Gastro+ yra sukurtas tarsi specialus kokteilis skirtas virškinimo sistemai pagerinti, sudarytas iš natrio bikarbonato, kalcio karbonato, magnio ir papildomo probiotiko, kurie ramina skrandį ir neutralizuoja perteklinę rūgštį. Pagerina našumą. Gastro+ yra maistingas visavertis pašaras su įvairios specifikacijos amino rūgštimis, vitaminais (T.y. 400mg Vit.E) ir mikroelementais; Tenkina žirgo visus maistinius poreikius; Pagerina virškinimą; Mažas krakmolo kiekis kartu su dideliu liucernos kiekiu; Skatina kramtymą, kuris sukelia seilių gamybą; Liucerna ir seilės pagerina virškinimo traktą. Priešuždegiminis poveikis. Papildomas aliejus ir optimalus Omega-6 bei Omega-3 riebalų rūgščių santykis skatina opos gijimą. Be to, lėtai išsiskirianti energija palaiko optimalų našumą. Kokiems žirgams reikalingas Gastro+? Gastro+ yra idealus žirgams turinties virškinimo ir skrandžio problemų. Dažnai šie žirgai kenčia nuo nepaaiškinamų skausmų. Ar jūsų žirgui būdingas vienas ar daugiau iš šių simptomų?: Nuolatos kartojasi diegliai; Turi įprotį “galąsti” dantis, dažnai žiovauja; Neturi apetito; Sumažėjęs našumas; Prasta kailio būklė; Svorio netekimas; Išsipūtęs skrandis; Minkštas arba rūgštaus kvapo mėšlas. Gastro+ gali būti pats geriausias sprendimas Jūsų žirgui! Svoris 20kg granulės Visų pašarų pagrindas yra smulkinti grūdai. Garantuojama 100% natūrali sudėtis. Pašaruose nėra kofeino ir jo metabolizmo produktų ( teobromino ir pan. ) Visi pašarai turi labai geras skonio savybes. Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje patalpoje, saugoti nuo drėgmės, aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių Rekomenduojamas suvartojimo laikas 6 mėn. nuo pagaminimo datos. Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija Perkant tris ir daugiau maišų, atsiuntimas NEMOKAMAS!!! Siuntimo atveju papildomos nuolaidos negalioja.

Aprašymas

Gastro+ yra specialiai sukurtas pašaras visiems žirgams ir poniams, kurie kenčia nuo virškinimo problemų ar skrandžio opos.

Gastro+ turi šias unikalias savybes: Palaiko normalią skrandžio veiklą. Gastro+ yra sukurtas tarsi specialus kokteilis skirtas virškinimo sistemai pagerinti, sudarytas iš natrio bikarbonato, kalcio karbonato, magnio ir papildomo probiotiko, kurie ramina skrandį ir neutralizuoja perteklinę rūgštį. Pagerina našumą.

Gastro+ yra maistingas visavertis pašaras su įvairios specifikacijos amino rūgštimis, vitaminais (T.y. 400mg Vit.E) ir mikroelementais;
Tenkina žirgo visus maistinius poreikius;
Pagerina virškinimą;
Mažas krakmolo kiekis kartu su dideliu liucernos kiekiu;
Skatina kramtymą, kuris sukelia seilių gamybą;
Liucerna ir seilės pagerina virškinimo traktą.

Priešuždegiminis poveikis. Papildomas aliejus ir optimalus Omega-6 bei Omega-3 riebalų rūgščių santykis skatina opos gijimą. Be to, lėtai išsiskirianti energija palaiko optimalų našumą.

Kokiems žirgams reikalingas Gastro+?

Gastro+ yra idealus žirgams turinties virškinimo ir skrandžio problemų.

Dažnai šie žirgai kenčia nuo nepaaiškinamų skausmų.

Ar jūsų žirgui būdingas vienas ar daugiau iš šių simptomų?:
Nuolatos kartojasi diegliai;
Turi įprotį “galąsti” dantis, dažnai žiovauja;
Neturi apetito;
Sumažėjęs našumas;
Prasta kailio būklė;
Svorio netekimas;
Išsipūtęs skrandis;
Minkštas arba rūgštaus kvapo mėšlas.

Gastro+ gali būti pats geriausias sprendimas Jūsų žirgui!

Svoris 20kg granulės

Visų pašarų pagrindas yra smulkinti grūdai. Garantuojama 100% natūrali sudėtis. Pašaruose nėra kofeino ir jo metabolizmo produktų ( teobromino ir pan. ) Visi pašarai turi labai geras skonio savybes.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje patalpoje, saugoti nuo drėgmės, aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių

Rekomenduojamas suvartojimo laikas 6 mėn. nuo pagaminimo datos.

Gamintojas: HAVENS Horsefeed, Olandija

Perkant tris ir daugiau maišų, atsiuntimas NEMOKAMAS!!!
Siuntimo atveju papildomos nuolaidos negalioja.

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
HV05013 Pašarai "Gastro"*Yra
22.00 €
PREKĖS NETURIME
1
Pavadinimas HV05013 Pašarai "Gastro"*
Pristatymas Yra
Kaina 22.00 €
Kiekis
PREKĖS NETURIME
2

* Šiuo ženklu pažymėtoms prekėms negalioja standartinės pristatymo sąlygos