Šepetys MagicBrush | Avena

Šepetys MagicBrush

1.00

Aprašymas :
Universalus šepetys MagicBrush tinkamas naudoti šunų maudymo metu ar trumpaplaukių veislių šunų negyvam apatiniam kailiui iššukuoti. Nepakeičiamas valant žirgo kanopas (veiksmingai šalina nešvarumus, purvą ir žolės dėmes) bei kojas (neskausmingai valo sąnarių ir kaulų odą). Lankstūs plastikiniai šeriai prisitaiko prie gyvūno kūno formos, surenka dulkes, nešvarumus, smėlį, purvą, iššukuoja kailį ir palieka odą švarią, o plaukus - blizgančius ir švelnius. Šepečiai ne tik puikiai valo kailį, bet ir masažuoja odą. Gyvūnų sezoninio šerimosi metu puikiai galima iššukuoti negyvus plaukus. Jais taip pat galima valyti gūnias, anklodess ar plaukais ir dulkėmis aplipusius drabužius. Daugiau info žr. ČIA. Rinkitės šepečius iš komplektų: Starlight, Classic, WaterLily arba Soft. Užsakant pastabose parašykite pageidaujamą spalvą. Gamintojas: Kerbl (Vokietija)

Aprašymas

Universalus šepetys MagicBrush tinkamas naudoti šunų maudymo metu ar trumpaplaukių veislių šunų negyvam apatiniam kailiui iššukuoti. Nepakeičiamas valant žirgo kanopas (veiksmingai šalina nešvarumus, purvą ir žolės dėmes) bei kojas (neskausmingai valo sąnarių ir kaulų odą).

Lankstūs plastikiniai šeriai prisitaiko prie gyvūno kūno formos, surenka dulkes, nešvarumus, smėlį, purvą, iššukuoja kailį ir palieka odą švarią, o plaukus – blizgančius ir švelnius.

Šepečiai ne tik puikiai valo kailį, bet ir masažuoja odą. Gyvūnų sezoninio šerimosi metu puikiai galima iššukuoti negyvus plaukus. Jais taip pat galima valyti gūnias, anklodess ar plaukais ir dulkėmis aplipusius drabužius.

Daugiau info žr. ČIA.

Rinkitės šepečius iš komplektų: Starlight, Classic, WaterLily arba Soft. Užsakant pastabose parašykite pageidaujamą spalvą.

Gamintojas: Kerbl (Vokietija)

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
KR328313 Šepetys MagicBrush "Classic"iki 15 dienų
5.00 €
KR3297684 Šepetys MagicBrush Soft/švelnusYra sandelyje
5.00 €
2
Pavadinimas KR328313 Šepetys MagicBrush "Classic"
Pristatymas iki 15 dienų
Kaina 5.00 €
Kiekis
3
Pavadinimas KR3297684 Šepetys MagicBrush Soft/švelnus
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 5.00 €
Kiekis
4