Tepalas Profi Horse MSM | Avena

Tepalas Profi Horse MSM

1.00

Prekės kodas: Tepalas MSM Kategorija:
Aprašymas :
PROFI HORSE MSM liniment - dvigubo poveikio linimentas su MSM (metilsulfonilmetanu). Pradžioje veikia šaldančiai, vėliau veikia šildančiai ir atpalaiduojančiai. Mažina patinimą, slopina lėtinį skausmą ir uždegimą, gerina kraujotaką pažeistuose audiniuose. Padeda atstatyti osteoartrito pažeistą sąnario struktūrą, mažina raumenų spazmus, gerina sąnarių judrumą. Rekomenduojamas, esant įvairiems lėtiniams raumenų, neuralginiams, potrauminiams skausmams ir sumušimams, raumenų spazmams taip pat esant osteoartritui, sąnarių uždegimui, reumatoidiniam artritui, osteoporozei, uždegimui aplink sąnarius (bursitui), sausgyslių patinimui. AKTYVIOSIOS MEDŽIAGOS: Metilsulfonilmetanas (MSM), Mentolis, Kamparas,Eukaliptų eterinis aliejus, Mėtų eterinis aliejus Metilsulfonilmetanas (MSM) – sieros turintis organinis junginys, kuris natūraliai aptinkamas gamtoje, tačiau gali būti susintetintas ir laboratorijoje.  Iš maisto MSM pasisavinti sunku, nes apdorotas  maistas nebeturi šio junginio. Naudojamas ir maisto pramonėje kaip papildomas priedas. Augalai, kuriuose aptinkama šio junginio: dirvinis asiūklis, kai kurie dumbliai, vaisiai, daržovės, grūdai ir kt.  

Aprašymas

PROFI HORSE MSM liniment – dvigubo poveikio linimentas su MSM (metilsulfonilmetanu).

Pradžioje veikia šaldančiai, vėliau veikia šildančiai ir atpalaiduojančiai.

Mažina patinimą, slopina lėtinį skausmą ir uždegimą, gerina kraujotaką pažeistuose audiniuose.

Padeda atstatyti osteoartrito pažeistą sąnario struktūrą, mažina raumenų spazmus, gerina sąnarių judrumą.

Rekomenduojamas, esant įvairiems lėtiniams raumenų, neuralginiams, potrauminiams skausmams ir sumušimams, raumenų spazmams taip pat esant osteoartritui, sąnarių uždegimui, reumatoidiniam artritui, osteoporozei, uždegimui aplink sąnarius (bursitui), sausgyslių patinimui.

AKTYVIOSIOS MEDŽIAGOS: Metilsulfonilmetanas (MSM), Mentolis, Kamparas,Eukaliptų eterinis aliejus, Mėtų eterinis aliejus

Metilsulfonilmetanas (MSM) – sieros turintis organinis junginys, kuris natūraliai aptinkamas gamtoje, tačiau gali būti susintetintas ir laboratorijoje.  Iš maisto MSM pasisavinti sunku, nes apdorotas  maistas nebeturi šio junginio. Naudojamas ir maisto pramonėje kaip papildomas priedas. Augalai, kuriuose aptinkama šio junginio: dirvinis asiūklis, kai kurie dumbliai, vaisiai, daržovės, grūdai ir kt.

 

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
RVtepMSM180 Tepalas MSM 180ml.Yra sandelyje
5 €
RVtepMSM Tepalas MSM 500ml.Yra sandelyje
13.5 €
2
Pavadinimas RVtepMSM180 Tepalas MSM 180ml.
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 5 €
Kiekis
3
Pavadinimas RVtepMSM Tepalas MSM 500ml.
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 13.5 €
Kiekis
4