Tepalas Žalias + | Avena

Tepalas Žalias +

Prekės kodas: Tepalas Žalias + Kategorija:
Aprašymas :
ŽALIAS PLIUS linimentas - higieninis odos tepalas - naudojamas: Kai reikalingas greitas ir efektyvus skausmo malšinimas; Sąnarių, raumenų, raiščių ar sausgyslių patempimai ir uždegimai; Artritai, bursitai ir įvairaus pobūdžio reumatinės ligos; Audinių patinimai, edemos, ūmūs uždegimai (ypač tešmens srityje); Kraujotakos apytakos sutrikimai; Mėlynės, kraujosruvos ir kiti sumušimai; Žaliasis tepalas skirtas tik išoriniam naudojimui. Savybės: Žaliasis tepalas – tai skystos formos, žalios spalvos tepalas, dėl savo pagrindo ir veikliųjų medžiagų derinio vadinamas linimentu. Jo veikimo principas pagrįstas preparatą sudarančių aktyviųjų komponentų savybėmis – greitu ir efektyviu anestezuojamu poveikiu, maloniu šalčio pojūčio suteikimu tepalui pradėjus veikti, kuris ilgainiui pereina į intensyvų šildomąjį poveikį bei užtikrintu antibakteriniu, antigrybeliniu ir antivirusiniu poveikiu. Tokia preparato formulė leidžia garantuoti intensyvų ir greitą poveikį pažeistai vietai, kuomet to labiausiai reikia. Sudėtis: Žaliojo tepalo veikliosios medžiagos: mentolis, eukaliptų eterinis aliejus, kamparas, izopropilo spiritas ir glicerolis. Pagalbinės medžiagos: emulsiklis, klampumą reguliuojanti medžiaga, dažiklis, trietanolaminas, išgrynintas vanduo. Naudojimas (dozės): Žaliąjį tepalą pažeistoje vietoje tepti 2 - 3 kartus per dieną, plonu sluoksniu, gerai įtrinant. Jei reikia, pažeistą vietą galima tepti storesniu preparato sluoksniu ir aptvarstyti tvarsčiu. Nerekomenduojame Žaliojo tepalo tepti ant atvirų žaizdų. Kita informacija: Saugoti nuo vaikų. Nevartoti esant alergijai sudedamosioms dalims.

Aprašymas

ŽALIAS PLIUS linimentas – higieninis odos tepalas – naudojamas:

Kai reikalingas greitas ir efektyvus skausmo malšinimas;

Sąnarių, raumenų, raiščių ar sausgyslių patempimai ir uždegimai;

Artritai, bursitai ir įvairaus pobūdžio reumatinės ligos;

Audinių patinimai, edemos, ūmūs uždegimai (ypač tešmens srityje);

Kraujotakos apytakos sutrikimai;

Mėlynės, kraujosruvos ir kiti sumušimai;

Žaliasis tepalas skirtas tik išoriniam naudojimui.

Savybės: Žaliasis tepalas – tai skystos formos, žalios spalvos tepalas, dėl savo pagrindo ir veikliųjų medžiagų derinio vadinamas linimentu. Jo veikimo principas pagrįstas preparatą sudarančių aktyviųjų komponentų savybėmis – greitu ir efektyviu anestezuojamu poveikiu, maloniu šalčio pojūčio suteikimu tepalui pradėjus veikti, kuris ilgainiui pereina į intensyvų šildomąjį poveikį bei užtikrintu antibakteriniu, antigrybeliniu ir antivirusiniu poveikiu. Tokia preparato formulė leidžia garantuoti intensyvų ir greitą poveikį pažeistai vietai, kuomet to labiausiai reikia.

Sudėtis: Žaliojo tepalo veikliosios medžiagos: mentolis, eukaliptų eterinis aliejus, kamparas, izopropilo spiritas ir glicerolis. Pagalbinės medžiagos: emulsiklis, klampumą reguliuojanti medžiaga, dažiklis, trietanolaminas, išgrynintas vanduo.

Naudojimas (dozės): Žaliąjį tepalą pažeistoje vietoje tepti 2 – 3 kartus per dieną, plonu sluoksniu, gerai įtrinant. Jei reikia, pažeistą vietą galima tepti storesniu preparato sluoksniu ir aptvarstyti tvarsčiu. Nerekomenduojame Žaliojo tepalo tepti ant atvirų žaizdų.

Kita informacija: Saugoti nuo vaikų. Nevartoti esant alergijai sudedamosioms dalims.

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
RV256 Tepalas Žalias + 180ml.Yra sandelyje
4.00 €
RV253 Tepalas Žalias + 500ml.Yra sandelyje
7.80 €
RVTEPZA1000 Tepalas Žalias + 1000ml.Yra sandelyje
13.50 €
3
Pavadinimas RV256 Tepalas Žalias + 180ml.
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 4.00 €
Kiekis
4
Pavadinimas RV253 Tepalas Žalias + 500ml.
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 7.80 €
Kiekis
5
Pavadinimas RVTEPZA1000 Tepalas Žalias + 1000ml.
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 13.50 €
Kiekis
6