Tepalas žirgo lūpoms "EFFOL® Mouth relaxing butter" | Avena

Avena > Produktai > Žirgai > Žirgams > Žąslai ir jų priedai > Žąslai > Tepalas žirgo lūpoms „EFFOL® Mouth relaxing butter”

Tepalas žirgo lūpoms „EFFOL® Mouth relaxing butter”

Prekės kodas: Tepalas žąslams Kategorijos: , ,
Aprašymas :
Sudėtyje esantis sviestas minkština burną! Naujoviškas obuolių (arba bananų) skonio produktas: apsaugo ir rūpinasi jautriomis burnomis.Sudėtyje yra alantoino ir Peru balzamo, aukštos kokybės natūralių medžiagų, kad būtų skatinamas žaizdų gijimo procesas aplink burną ir jos kampuose. Tiesioginis tepimas ant žąslų palengvina jų priėmimą bei suteikia komfortą burnoje. Skani obuolių kvapioji medžiaga stimuliuoja kramtymą (87,5%) ir burnos atpalaidavimą. Per tyrimą, 75% iš raitelių patvirtino išaugusį jojimo komfortą. Naudojimas: Patepti lūpų kampus prieš jojimą ir po jo. Saugoti nuo karščio ir šalčio. Gamintojas EKKIA (Prancūzija)

Aprašymas

Sudėtyje esantis sviestas minkština burną! Naujoviškas obuolių (arba bananų) skonio produktas: apsaugo ir rūpinasi jautriomis burnomis.Sudėtyje yra alantoino ir Peru balzamo, aukštos kokybės natūralių medžiagų, kad būtų skatinamas žaizdų gijimo procesas aplink burną ir jos kampuose. Tiesioginis tepimas ant žąslų palengvina jų priėmimą bei suteikia komfortą burnoje. Skani obuolių kvapioji medžiaga stimuliuoja kramtymą (87,5%) ir burnos atpalaidavimą. Per tyrimą, 75% iš raitelių patvirtino išaugusį jojimo komfortą.

Naudojimas: Patepti lūpų kampus prieš jojimą ir po jo.

Saugoti nuo karščio ir šalčio.

Gamintojas EKKIA (Prancūzija)

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
EKK700278030 Tepalas "EFFOL® Mouth relaxing butter" 30ml.Yra sandelyje
4 €
EKK700278150 Tepalas "EFFOL® Mouth relaxing butter" 150ml.Yra sandelyje
15.9 €
2
Pavadinimas EKK700278030 Tepalas "EFFOL® Mouth relaxing butter" 30ml.
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 4 €
Kiekis
3
Pavadinimas EKK700278150 Tepalas "EFFOL® Mouth relaxing butter" 150ml.
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 15.9 €
Kiekis
4