Ultragarsinis prietaisas graužikų atbaidymui "UltraStop" | Avena

Avena > Produktai > Žirgai > Dezinfekcijai, kenkėjų kontrolei ir naikinimui > Ultragarsinis prietaisas graužikų atbaidymui „UltraStop”

Ultragarsinis prietaisas graužikų atbaidymui „UltraStop”

0.50

Prekės kodas: Ultragarsas pelems UltraStop Kategorijos: ,
Aprašymas :
Efektyvus ir ekologiškas prietaisas - nekenkia žmonėms ir naminiams gyvūnams! Specialaus dažnio ultragarsinis signalas sukelia diskomforto pojūtį graužikams, veikdamas per jų klausos sistemą. Dėl to jie vengia eiti į patalpas ir jas palieka. Prietaisą rekomenduojame pradėti naudoti prieš graužikų migraciją į patalpas.  Norėdami pasiekti maksimalų efektyvumą - derinkite ultragarsinį atbaidymą su spastais graužikams. Šį prietaisą galima naudoti įvairiose vidaus patalpose (namuose, ligoninėse, restoranuose, ofisuose ir kt.) Veikiamas plotas be pertvarų ~ 350m(sienos ir kitokios pertvaros atspindi prietaiso skleidžiamas bangas ir taip silpnina jo efektyvumą). Maitinimas: 230V. Generuojamas dažnis 20,000 - 27,000 Hz.  

Aprašymas

Efektyvus ir ekologiškas prietaisas – nekenkia žmonėms ir naminiams gyvūnams!

Specialaus dažnio ultragarsinis signalas sukelia diskomforto pojūtį graužikams, veikdamas per jų klausos sistemą. Dėl to jie vengia eiti į patalpas ir jas palieka. Prietaisą rekomenduojame pradėti naudoti prieš graužikų migraciją į patalpas.  Norėdami pasiekti maksimalų efektyvumą – derinkite ultragarsinį atbaidymą su spastais graužikams.

Šį prietaisą galima naudoti įvairiose vidaus patalpose (namuose, ligoninėse, restoranuose, ofisuose ir kt.)

Veikiamas plotas be pertvarų ~ 350m(sienos ir kitokios pertvaros atspindi prietaiso skleidžiamas bangas ir taip silpnina jo efektyvumą).

Maitinimas: 230V. Generuojamas dažnis 20,000 – 27,000 Hz.

 

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
KR299642 Ultragarsinis prietaisas UltraStopYra sandelyje
25.9 €
1
Pavadinimas KR299642 Ultragarsinis prietaisas UltraStop
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 25.9 €
Kiekis
2