Avena > Produktai > Žirgai > Žirgams > Žąslai ir jų priedai > Žąslai > Žąslai su 3 žiedais

Žąslai su 3 žiedais

Prekės kodas: Žąslai su 3 žiedais Kategorija:
Aprašymas :
- su keturiais arba trim žiedais ypač padeda užtikrinti žirgo balansą kurių "sunkūs" pečiai. Žąslų veiklumas priklauso nuo žiedų dydžio ir kuriuose žieduose yra įsegti pavadžiai. - pavadžiai žemiausiuose žieduose : labai stiprus sverto efektas. - su dvigubu pavadžiu ( 1 pora žemiausiuose žieduose kita centriniuose) leidžia keisti žąslo sverto efektą, bet reikalingi raitelio įgudžiai. - žiedas tarp centrinio ir apatinio: efektas yra tarpinis, bet mažiau tikslus. Ši konfigūracija tinka, jeigu neesate užtikrinti savo rankos tikslumu. - tuščiaviduriai, nerūdijančio plieno, 21mm storio. Gamintojas EKKIA (Prancūzija) Galima užsakyti kitą dydį Rašykite/skambinkite info@avena.lt/+37037393251

Aprašymas

– su keturiais arba trim žiedais ypač padeda užtikrinti žirgo balansą kurių “sunkūs” pečiai. Žąslų veiklumas priklauso nuo žiedų dydžio ir kuriuose žieduose yra įsegti pavadžiai.

– pavadžiai žemiausiuose žieduose : labai stiprus sverto efektas.

– su dvigubu pavadžiu ( 1 pora žemiausiuose žieduose kita centriniuose) leidžia keisti žąslo sverto efektą, bet reikalingi raitelio įgudžiai.

– žiedas tarp centrinio ir apatinio: efektas yra tarpinis, bet mažiau tikslus. Ši konfigūracija tinka, jeigu neesate užtikrinti savo rankos tikslumu.

– tuščiaviduriai, nerūdijančio plieno, 21mm storio.

Gamintojas EKKIA (Prancūzija)

Galima užsakyti kitą dydį
Rašykite/skambinkite info@avena.lt/+37037393251

PavadinimasPristatymasKainaKiekis
EKK600308125 Žąslai su 3 žiedais 12.5cmYra sandelyje
28.90 €
1
Pavadinimas EKK600308125 Žąslai su 3 žiedais 12.5cm
Pristatymas Yra sandelyje
Kaina 28.90 €
Kiekis
2